Новости

Церемония закрытия 10-го Одесского международного кинофестиваля
Церемония закрытия 10-го Одесского международного кинофестиваля

Наши награды «Золотые Дюки» разлетелись по всему миру. Ведь 20 июля состоялась торжественная церемония закрытия 10-го юбилейного Одесского международного кинофестиваля в Одесском академическом театре оперы и балета. Звездные участники и гости оставили след после помпезного представления в виде наград и хорошего настроения.

Читати далі
Одеський міжнародний кінофестиваль
Одеський міжнародний кінофестиваль

Вже 3 дні пройшло з часу відкриття міжнародного кінофестивалю в Одесі, що відбулося 12 липня, а потужне сяйво зірок України та Голлівуду до цих пір не залишає в покої всю аудиторію та мас-медіа. Для такої грандіозної події обрали традиційну локацію – Одеський національний академічний театр Опери та Балету.

Читати далі
Matrice® — на крок попереду!
Matrice® — на крок попереду!

Матріс пройшов державну реєстрацію і тепер готовий до звершень в новому образі. Ми радо підтримуємо своє ім‘я чесного та безпечного виробника. У безперечній якості нашої продукції немає сумнівів. І ми з гордістю ступаємо на ще одну сходинку вдосконалення та розвитку. Наші старання для наших клієнтів.

Business Speaker Awards 2019
Business Speaker Awards 2019

4 липня 2019 року в залі Champion Hall відбулася закрита вечірка Business Speaker Awards 2019 на честь нагородження переможців в 10 номінаціях. І це ще одне наше досягнення, адже нагороди, які отримали найкращі бізнес-блогери та коучі України, були виготовлені заводом Матріс. На заході були присутні найуспішніші представники українського бізнесу. Релаксуюча музика, круті ведучі, надихаючі історії успіху та сам процес вручення нагород створили невимушену та приємну атмосферу дійства. Загалом, подія пройшла на вищому рівні, кожен отримав те, що хотів: хтось довгоочікувану нагороду, хтось важливий досвід, хтось видовище, а хтось просто насолоджувався пануючим настроєм.

"Одеський Оскар" вже в дорозі!
"Одеський Оскар" вже в дорозі!

Залишились лічені дні до найочікуванішої події літа 2019. І вже зовсім скоро кропітка робота наших майстрів побачить світ. 12 - 20 липня відбудеться 10-ий Одеський міжнародний кінофестиваль, де будуть присутні учасники кінопремії та їхні фанати з усього світу, а також гостей запросять на показ ексклюзивних прем‘єр! Матріс вкотре стане частиною цього відомого дійства, адже ми створюємо нагороди «Золотий Дюк» - головні премії однойменного міжнародного кінофестивалю. Саме вони зовсім скоро займуть почесне місце на поличках переможців.

С Днем народження, Матріс!
С Днем народження, Матріс!

7 липня нашому заводу виповнилося 5 років. 5 років створення виробів із металу, що надихають, приностять радість та стають приводом для гордості. Ми розуміємо, що це лише початок, і далі нас чекають ще більші вершини та здобутки.

Для нас честь працювати з вами вже протягом 5 років. Ми хочемо побажати нам нових звершень, натхнення та росту і подякувати клієнтам, які мотивують нас.

І ще раз: з Днем народження, сім'є Матріс!

Ваші досягнення - наше натхнення!
Ваші досягнення - наше натхнення!

Це просто неймовірно, які вони сильні та кремезні. Справжні чемпіони та любителі своєї справи - пауерліфтери. Федерація пауерлифтингу України WPF-KRAWA провела 1-2-го червня Чемпіонат Східної України 2019. Силачі підкорювали Харків. Чоловіки та жінки різних категорій продемонстрували свій професіоналізм у таких видах силових, як Push & Pull, жим штанги лежачи, станової тяги, багатоповторному жимі та Strict Curl. Після закінчення змагань, медалі, виконані нашими майстрами, стали для спортсменів справжньою винагородою за їхні старання. Дизайн медалей був спеціально розроблений для цієї події, тому емоції і відчуття перемоги ще довго не будуть полишати учасників. Ми кожного разу радіємо, коли маємо справу з досягненнями українців. Ви - гордість України. Ми готові створювати для вас шедеври, аби надихати на високі результати.

EUROPEAN GIRLS`MATHEMATICAL OLYMPIAD
EUROPEAN GIRLS`MATHEMATICAL OLYMPIAD

Як ми гордимося своєю ненькою-Україною, коли розуміємо, що тут живуть такі талановиті люди.
7-13 квітня 2019 року у Києві пройшла Європейська математична олімпіада для дівчат European Girl’s Mathematical Olympiad (EGMO). Захід відбувся під патронатом Міністерства освіти і науки України за сприяння Мала академія наук України (МАН). На олімпіаді було представлено 50 команд з різних країн світу!

Читати далі
Вау! Ми на обкладинці, ще й в руках Емілії Кларк!
Вау! Ми на обкладинці, ще й в руках Емілії Кларк!

Оце так! А хто це у нас на обкладинці топового журналу VGLcinema? Так це ж наша статуетка - золота дзиґа, яку ми створили спеціально для однойменної української національної кінопремії. Так ще й у руках крутих акторів фентезі-саги «Гра Престолів», адже випуск журналу присвячений вітчизняній кінопремії «Золота Дзиґа». Тут всім відомі Емілія Кларк, Софі Тернер, Мейсі Уільямс, Кіт Харингтон та Миколай Костер-Вальдау. Зірки познайомилися із українськими соратниками в нью-йоркському Radio City Music Hall. Саму ж кінопремію почали проводити зовсім нещодавно - у 2017 році, проте дійство вже набуло розголосу. Ідея - присвоєння різноманітних номінацій українським митцям у світі кіно та вручення тематичної статуетки. Нагорода у формі дзиґи, що крутиться, означає рух уперед та перспективу розвитку кінематографу України.

Значки, що відкриваються!
Значки, що відкриваються!

Ура! У нас вийшло! Нашій компанії вдалося втілити технологію значків, що відкриваються, і вони можуть містити в собі ще більше крутих малюнків, ідей, гумору. Так, ми не першопрохідці, але дуже пишаємося тим, що тепер теж так можемо.

  • 1
  • 2
Замовити розрахунок
Завантажте фото або макет бажаного виробу.
Замовити розрахунок
Ваше замовлення прийнято